קבוצת חלומות

הכל אודות אמא, לימודים יונגיאניםזוהי סדנה חווייתית-התנסותית, המיועדת לאנשים המעוניינים להכיר את שפת הסמלים של החלומות, ולפתח מודעות לעולם הפנימי כאפשרות לצמיחה והתפתחות אישית.

לא אחת קורה לנו שאנו מתעוררים מחלום המתדפק אל סף התודעה שלנו, והוא כאילו מבקש להעביר לנו מסר, מתוך יסוד פנימי ונסתר שבתוכנו. לעיתים אנו חשים באופן אינטואיטיבי שיש בו משמעות רבה, אלא שלרוב אנו מתקשים לפענח ולקרוא את שפת הסמלים של החלום.

על פי הגישה של פסיכולוגיית המעמקים, ההתייחסות אל החלום הינה כאל ביטוי ספונטאני ויצירתי הנובע מן הגרעין הנסתר של ה"עצמי", והוא נועד לכוון את האדם ולאזן את התפיסה המודעת שלו, כדי שלא תהייה חד צדדית מידי.

בסדנה ננסה לפרש ולהעניק משמעות לחלומות האישיים של חברי הקבוצה. המשתתפים בסדנה יתבקשו לשתף את חברי הקבוצה בחלומותיהם ובמקביל נתייחס גם לתהליכים המתרחשים בקבוצה וכיצד הם מושפעים מתכני החלומות.

.

מועד פתיחה : יום חמישי, בין השעות 1745-1915 , 12 פגישות : 7.11.2013-23.1.2014

מיקום: קמפוס האומנויות של מכללת סמינר הקיבוצים (רח שושנה פרסיץ 3 תל אביב). פרטים על החדר ימסרו לנרשמים .

עלות: 1,200 ₪
תלמידי התוכנית לפסיכותרפיה, תלמידי הסמינר, מורים וסגל הסמינר – 960 ₪


על המנחה:
נתנאל פרי, פסיכולוג קליני ואנליטיקאי יונגיאני.

חבר במכון הישראלי לפסיכולוגיה יונגיאנית. מרצה ומדריך  בתוכנית ההכשרה של המכון היונגיאני בירושלים, בביה"ס לפסיכותרפיה יונגיאנית במכללת סמינר הקיבוצים בת"א, ובתוכנית התלת שנתית ללימודי יונג באונ' בר אילן. מנחה סדנאות על חלימה. מטפל בקליניקה פרטית בת"א.